Reaktywacja po przerwie

Udało mi się odłożyć trochę środków na rozbudowę gry i wszystko wskazuje na to że blog znowu odżyje.

 

Co się zmieniło?

Po pierwsze – wiele mechanizmów zostało gruntownie zmienionych i muszę je zaktualizować na stronach z zasadami gry oraz w sekcji opisowej poszczególnych elementów. Jest tego trochę. Mogę powiedzieć tak… za daleko wybiegłem z mechaniką gry i siłą rzeczy musiałem ją nieco zredukować. Spokojnie, mechanika niczego nie straciła. Idea pozostała ta sama. Zmianie uległy głównie struktury transportu energii z Jarzma Diamataru (będzie ich mniej, głównie z powodów gabarytowych), poprawiły się również zależności między kartami. Jednak nadal z nimi jest jeszcze sporo pracy.

Po drugie – jak już wspomniałem wygląda na to że do mojej pracowni trafi w końcu długo oczekiwana drukarka wysokiej rozdzielczości, na której będę mógł drukować wszystkie testowe wersje kart. Bardzo zależy mi na jakości i pod tym względem można liczyć na wiele.
Do drukarki ma jeszcze dość laminator, aby wszystkie wydrukowane elementy mogły zostać idealnie pokryte folią.

Po trzecie – Rebelian startuje na Patronite.pl. Umożliwi to pozyskanie środków na dalsze prace – w szczególności prace graficzne, które są dla mnie najbardziej kosztowne. Sprawy składu do druku i grafiki roboczej ogarniam. Do zrobienia są ilustracje i tutaj nie da się ukryć że pojawią się nie małe koszty.

Cóż, wracam do pracy. Jest sporo aktualizacji i sporo samej pracy przy doprowadzenia serwisu do ładu. Upłynęło trochę czasu i pewne rzeczy trzeba zwyczajnie odkurzyć.

K.

About the author: Rebelian

You must be logged in to post a comment.