Notka – 2012-12-16

Jest już trochę nieco po pierwszej godzinie, jednak nie mam za bardzo kiedy pracować nad grą. Jest to jedyna pora kiedy mogę coś zrobić i opublikować wyniki moich prac.
Są nowości oczywiście. Wydaje mi się że mam już w miarę stabilny układ współpracy Algorytmu, Konwerterów oraz kart funkcyjnych, które może jeszcze dzisiaj uda mi się opublikować, więc zapraszam.

Karta Algorytmu, Konwerterów i Karty Funkcyjne

W całej mechanice ustabilizowałem znacząco relacje między kartami, kto może wiedzieć czy będą jeszcze jakieś kolejne zmiany – jednak koncept wydaje się jak najbardziej do przyjęcia. Pozostaje jeszcze rozstrzygnięcie czy bardziej czytelny jest układ belek (strona prawa), czy cyfr (strona lewa).
Zmianie uległy również karty funkcyjne, mają zupełnie inny tryb pracy i są bardzo elastyczne – choć aby wycisnąć z nich maximum trzeba bardzo się postarać w konfiguracji KART KONWERTERÓW.
Tutaj postawiłem na synergię tych kart, zatem bardzo dobry wynik uzyskamy łącząc ze sobą KARTY rasowe ale jeżeli uda się zdobyć (a to już wymaga wysiłku) będą wchodziły w rachubę również specjalne extrasy, które wplatane do układu kart – sprawią że całość nabierze większego polotu i da znaczącą przewagę.

About the author: Rebelian

You must be logged in to post a comment.